آخرین مطالب

مطالب با کلید واژه protalent

 • قانونگذاری هدفمند و هدایت نقدینگی به بورس

  قانونگذاری هدفمند و هدایت نقدینگی به بورس

  همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و برنامه‌های پیش روی سیاستگذاران در هر کشوری چگونگی هدایت نقدینگی به‌«تولید» به‌عنوان اساسی‌ترین بخش اقتصاد است؛ چراکه از منظر تاریخی مسیر توسعه از فعالیت‌های تولیدی می‌گذرد و این فاکتور بنیادین به‌عنوان مهم‌ترین عامل رشد و شکوفایی اقتصادی در کشورها عمل می‌کند.

 • آغاز پرداخت آخرین مرحله سود سهام عدالت

  آغاز پرداخت آخرین مرحله سود سهام عدالت

  مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۹۶ شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت مربوط به آخرین گروه مشمولان شامل کارکنان و شاغلین دستگاه‌های اجرایی و خانواده‌های آن‌ها و همچنین بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی، کشوری، لشکری و تامین اجتماعی از امروز آغاز می‌شود.

 • رشد قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

  رشد قیمت نفت و طلا در بازارهای جهانی

  محدود شدن عرضه نفت در بازار جهانی نفت و ریسک های موجود در اوضاع سیاسی جهان موجب شد موسسه اطلاعات انرژی در آمریکا قیمت نفت را در تازه ترین پیش بینی های خود برای سال ۲۰۱۹، کمی افزایشی کند.

 • حسابرسی داخلی: تدبیر و هنر ایجاد تغییرات مثبت (بخش دوم)

  حسابرسی داخلی: تدبیر و هنر ایجاد تغییرات مثبت (بخش دوم)

  نظرات و ایده‌های آنها را مدنظر قرار دهید: اگر به‌طور جدی بگوییم که «باید آن را برطرف کنید» ممکن است خشم و غضب طرف مقابل را برانگیزانیم، اما اگر عبارت «من متعجبم چه اتفاقی می‌افتد اگر…» به کار ببریم، صاحبکار را در موضع دیگری قرار خواهد داد.

 • حسابرسی داخلی: تدبیر و هنر ایجاد تغییرات مثبت (بخش اول)

  حسابرسی داخلی: تدبیر و هنر ایجاد تغییرات مثبت (بخش اول)

  ارتباطات در تمام مشاغلی که به نحوی از انحا ایفای نقش در آنها، مستلزم برقراری ارتباط با دیگران می‌باشد، حائز اهمیت است، اما در حسابرسی داخلی این موضوع مستلزم مداقه وافر است.

 • ضرباهنگ حسابرسان داخلی

  ضرباهنگ حسابرسان داخلی

  اغلب می‌شنویم که می‌گویند: “مهم نیست که شما چه می‌گویید، مهم آن است که چگونه آن را بیان می‌کنید”، درخصوص حسابرسی داخلی معتقدم که ترکیبی از دو گزاره فوق کارساز است و آنچه در گزارش حسابرسی داخلی ارائه می‌کنیم دارای اهمیت زیادی است.

 • رییس جمهور: امروز پایان برجام نیست

  رییس جمهور: امروز پایان برجام نیست

  رئیس جمهور گفت ایران از امروز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ برخی اقدامات خود را در توافق برجام متوقف می کند و ۶۰ روز مهلت به کشورهای باقیمانده در برجام برای اجرای تعهدات خود بویژه در حوزه های بانکی و نفتی می دهد.

 • مهلت ۶۰ روزه ایران برای اجرای تعهدات برجامی بانکی و نفتی

  مهلت ۶۰ روزه ایران برای اجرای تعهدات برجامی بانکی و نفتی

  شورای عالی امنیت ملی با صدور بیانیه ای خطاب به کشورهای عضو برجام، با اشاره به اینکه "جمهوری اسلامی ایران در طول یکسال گذشته و پس از خروج غیرقانونی ایالات متحده آمریکا از توافق برجام و نقض مصوبات شورای امنیت سازمان ملل متحد، نهایت خویشتن داری را از خود نشان داده و به درخواست دیگر اعضای برجام فرصت قابل توجهی در اختیار آنها قرار داده است"، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در راستای صیانت از امنیت و منافع ملی مردم ایران، و در اعمال حقوق خود مندرج در بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام، از امروز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ برخی اقدامات خود در توافق برجام را متوقف می کند.

 • ظریف: ایران از برجام خارج نمی شود

  ظریف: ایران از برجام خارج نمی شود

  وزیر امور خارجه ایران در بدو ورود به مسکو گفت : اقدامات آتی ایران به طور کامل در چارچوب برجام خواهد بود و جمهوری اسلامی از این معاهده بین المللی خارج نخواهد شد.

 • مجموع نتایج: ۱٦٠
 • صفحه ۵ از ۱٦
عضویت در خبرنامه ایمیل
عضویت در خبرنامه پیامک