آخرین مطالب

پیشنهاد جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برای رونق تولید از منظر حرفه‌ی حسابرسی

235

در نشست ‌هم‌اندیشی فعالان بخش خصوصی و معاون اقتصادی رئیس‌جمهور عنوان شد: پیشنهاد جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برای رونق تولید از منظر حرفه‌ی حسابرسی

پیشنهاد جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران برای رونق تولید از منظر حرفه‌ی حسابرسی

عصر چهارشنبه بیست‌ویکم فروردین ماه دیدار نوروزی و هم‌اندیشی دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با فعالان بخش خصوصی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران، در این جلسه دبیرکل و دیگر اعضای هیأت مدیره‌ی جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران نیز با توجه به اهداف موردنظر در سلسله نشست‌های جامعه با ذی‌نفعان کلیدی حضور داشتند. در ابتدای نشست، دکتر محمد نهاوندیان ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه اصلی‌ترین وظیفه‌ی معاونت اقتصادی را بهبود فضای کسب‌وکار و توانمندسازی بخش خصوصی عنوان کردند.
در این نشست، سیدمحمد علوی، دبیرکل جامعه، ظرفیت‌های نظارتی، کارشناسی و تخصصی اعضای جامعه‌ی حسابداران رسمی ایران را تشریح کردند و با توجه به این توانمندی‌ها به ارائه‌ی پیشنهاد مشخصی در خصوص رونق تولید از منظر حرفه‌ی حسابرسی پرداختند. در این پیشنهاد به‌طور خاص رفع موانع تولید و تسهیل آن با تمرکز بر امور حسابرسی مالی، مالیاتی، بیمه‌ای و دولتی واحد گزارشگر توسط حسابرس مستقل آن واحد مطرح شد.
گفتنی است این پیشنهاد مورد توجه معاون  اقتصادی رئیس‌جمهور قرارگرفت و مقرر شد طی جلسه بعدی در اردیبهشت ماه الزامات عملیاتی شدن آن بررسی و اجرایی شود.

منبع: جامعه حسابداران رسمی ایران

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!
عضویت در خبرنامه ایمیل
عضویت در خبرنامه پیامک