آخرین مطالب

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: ضرر و زیان در کمین خریداران ارز

10

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تجربه ماه های گذشته در خصوص نوسانات ارز گفت: مردم با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا همانند سال گذشته که عده ای دچار زیان شدند، ضرر نکنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: ضرر و زیان در کمین خریداران ارز

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدار رییس کل بانک مرکزی نسبت به ریسک زیاد بازار ارز به دلیل تغییرات سیاسی، گفت: این روزها در بازار ارز التهابات و نابسامانی هایی ایجاد شده که شاید درصدی از آن به دلالان بازگردد، چراکه دست آنها هنوز برای فعالیت در این بازار باز است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قرار بود دست دلالان از بازار ارز کوتاه و به نوعی با آنها برخورد شود که شاهد نابسامانی های این چنینی نباشیم، افزود: درصدی از التهاب در این بازار به مسائل سیاسی باز می گردد که به دلیل شرایط منطقه، کشور و رفتارهای سخیف آمریکا ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه بحث حرکت ناو آمریکا به سمت آب های خلیج فارس در افزایش قیمت دلار بی تاثیر نبوده است، ادامه داد: بحث هایی که در شورای عالی امنیت ملی مطرح و فرصت 60 روزه ای که به اروپایی ها داده شد، التهاباتی در بازار ارز ایجاد کرد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه آمریکا هیچ زمانی قدرت و جرات مقابله با نیروهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد، تاکید کرد: اگر قرار بود آمریکا با ایران از لحاظ نظامی درگیر شود زمانی که در سوریه و عراق جایگاهی داشت و داعشی ها در این منطقه جولان می دادند به ایران حمله می کرد، بنابراین قطعا آمریکا جرات حمله نظامی را ندارد و می داند با جواب دندان شکنی روبه رو می شود.

مردم با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند

وی با تاکید بر اینکه تهدیدهای آمریکا در بازار ارز در بلندمدت تاثیری ندارد، افزود: ملت ایران همواره در برابر شیطنت های استکبار جهانی ایستادگی کرده اند و این بار نیز با هوشیاری برای خرید ارز سرمایه گذاری نمی کنند چراکه همانند سال گذشته که ضرر و زیان سنگینی متوجه برخی افراد شد امکان اینکه در شرایط کنونی افراد با خرید دلار ضرر کنند، بسیار فراوان است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در پایان به مردم توصیه کرد که با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا دچار ضرر و زیان نشوند.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!
عضویت در خبرنامه ایمیل
عضویت در خبرنامه پیامک