آخرین مطالب

رئیس قوه قضاییه؛ با رونق تولید باید دشمن را شکست داد

1

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در نشست هم اندیشی فعالان عرصه اقتصادی با رئیس قوه قضاییه افزود: فرصت مغتنمی است که در جریان دیدگاه و اندیشه های صاحبان خرد در مسائل اقتصادی و فعالان عرصه اقتصادی قرار بگیرم.

رئیس قوه قضاییه؛ با رونق تولید باید دشمن را شکست داد

 

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضاییه ادامه داد: کشور ما دارای ثروت های مادی و معنوی بسیاری است و نیروی انسانی صاحب نظر و صاحب اندیشه دارد و برکات بسیاری شامل آب، خاک، هوا، فضا، دریا و بسیاری از مواهب برخودار است ضمن اینکه مردمی مسلمان با اراده و متدین دارد و در هر عرصه ای که مردم در آن وارد شده اند عرصه پیروزی بر دشمن بوده است.
رئیسی گفت: بدون تردید امروز هم که با جنگ اقتصادی، سیاسی، روانی و رسانه ای مواجهیم ملت ایران پیروز خواهد بود.
وی ادامه داد: امروز نقش کارآفرینان و سرمایه گذاران در این کشور قابل توجه است .همه مسئولان موظف هستند از هر نوع کارآفرینی و سرمایه گذاری و تلاش اقتصادی حمایت کنند که این حمایت حقوقی، قانونی، قضایی و هم تسهیلات مالی است .
رئیس قوه قضاییه گفت: در بخش خصوصی سازی نیز نفس واگذاری موضوعیت ندارد که در دولت کاهش تصدی گری پیدا شود و تمام، اگر دولت نقش تصدی گری اش کاهش پیدا کرد باید بعد نظارتش بیشتر شود و بخش توانمند سازی در بخش خصوصی هم افزایش یابد.
رئیسی افزود: اگر صرفاً دولت بخشی را واگذار کرد اما توانمند سازی در کار نبود حتماً بعد از یک مدت آن بخش دچار کاستی و توقف می شود لذا هر چه از نقش تصدی گری دولت کاسته می شود باید بر نقش نظارتی و توانمند سازی افزوده شود تا شاهد رونق تولید باشیم.
وی گفت: امیدواریم به برکت این ایام ما در این کشور حقیقتاً شاهد رونق تولید و تلاش مجاهدان عرصه اقتصاد باشیم وابستگی ها کاهش پیدا کند و شاهد استقلال اقتصادی باشیم. این کار برای کشور که در عرصه های مختلف موفقیت کسب کرده امری دست یافتنی است و این گونه نیست که یک موضوع آرمانی و دست نیافتنی باشد.
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!
عضویت در خبرنامه ایمیل
عضویت در خبرنامه پیامک